Великі лісові господарства розпочали продаж лісу-кругляка сосни в Харкові та інших містах відповідно до нової Постанови Кабінету Міністрів України № 1178. Вона стосується реалізації необробленої деревини на Прозоро.Продажі та набрала чинності з 01 лютого 2020 року. Щоб стати учасником онлайн-торгів, ви маєте зареєструватися на офіційному майданчику системи Прозорро.Продажі. Таким є ТБ «Українська енергетична біржа».

Ви уже зараз можете стати учасником чесних та вигідних торгів лісоматеріалами буквально в один клік на сайті sale.ueex.com.ua.

Продам кругляк сосни в Харкові у системі Prozorro.Sale

Лісозаготівельні компанії з лютого 2020 року мають виставляти мінімум 25% планових обсягів місячної заготівлі на майданчики, що підключені до електронної системи Прозорро.Продажі. Лісгоспи продають кругляк сосни в Харкові та по Україні, формуючи лісоматеріали у лоти вартістю від 200 тис. грн. та з мінімальним об’ємом від 150 куб. м.

На майданчику Торгової біржі «Українська енергетична біржа» та на інших акредитованих платформах аукціони з продажу необробленої деревини відбуваються мало не щодня. За вісім місяців у системі Prozorro.Sale було оголошено 1,2 тисячі дійсно відкритих та прозорих торгів лісом. Загальний дохід від них склав 295 млн. грн. Кошти від такої прибуткової сфери йдуть на розвиток вітчизняних лісгоспів та галузі в цілому. А раніше вони розкрадалися нечесними можновладцями.

Протягом чотирьох років загальний дохід у держбюджет від аукціонів у системі Прозорро.Продажі склав більше 30 млрд. грн. Кількість проведених торгів перевалила за 300 тисяч.

Крім електронного формату, такі аукціони відрізняються від звичайних тим, що як організатор, так і кожен учасник повинні розміщувати у системі повний пакет документів, які будуть у відкритому доступі для всіх: ЗМІ, відповідних організацій, що протидіють корупції, звичайних громадян.

Куплю кругляк сосни в Харкові швидко та вигідно на майданчику ТБ УЕБ

Зараз галузь лісового господарства впевнено йде до того, щоб повністю звільнитися із тенет корупції, ліквідувати тіньовий ринок та працювати за чесними правилами.

Для того, щоб купити кругляк сосни у Харкові на публічному аукціоні, виконайте наступні дії:

  • пройдіть швидку реєстрацію на сайті sale.ueex.com.ua;
  • оберіть потрібні вам торги за допомогою фільтрів у розділі «Деревина»;
  • завантажте потрібну документацію в особистому кабінеті;
  • сплатіть внески – реєстраційний та гарантійний;
  • під час аукціону зробіть переможні ставки;
  • укладіть договір з організатором та оплатіть придбаний лот.

Більше інформації про торги лісом-кругляком сосни у Харкові ви можете дізнатися від консультантів майданчика Торгової біржі «Українська енергетична біржа» за телефоном (044) 337-77-65.

Не пропустити появу нових аукціонів допоможе Telegram-бот та Email-розсилка, яку ви можете налаштувати за власним смаком. Завжди актуальні новини на сторінці ТБ «УЕБ» у Facebook.