Якщо вам потрібно придбати кругляк вільхи за ціною, що однаково влаштує і покупця, і організатора торгів, реєструйтеся на платформі sale.ueex.com.ua – офіційному майданчику електронної системи Прозорро.Продажі. Достатньо довго в Україні реалізація необробленої деревини, асоціювалася з численними порушеннями, «кумівством» та корупцією. Однак впровадження Постанови №1178, згідно з якою у 2020 році частину лісу вітчизняні лісгоспи зобов’язані реалізовувати на відкритих онлайн-аукціонах, робить ринок прозорішим та змушує усіх без виключення учасників грати чесно.

Актуальна ціна кругляка вільхи в Україні

На сьогоднішній день близько 16% від загальної території нашої держави вкривають ліси. За запасами деревини Україна займає шосте місце в Європі – щороку заготовлену сировину активно використовують у будівництві, промисловості, аграрному секторі.

Підприємці, які цікавляться запитами на зразок «Куплю вільху кругляк», цінують цю деревину за її високу якість та здатність імітувати елітні породи (вишню, горіх, махагоні). Вона відрізняється надзвичайно високою стійкістю до води та вологи. Саме з цього дерева побудована система опор, на яких століттями тримаються такі міста, як Роттердам та Венеція.

Лише у 2019 році прибуток від продажу необробленої деревини в Україні склав близько 15 млрд. грн. Збільшити цю цифру допоможуть відкриті торги, учасники яких не піддаватимуться дискримінації та матимуть однакові шанси на перемогу.

Поки що на майданчиках Прозорро.Продажі купити кругляк вільхи можна лише у найбільших лісгоспів, річний дохід яких перевищує 10 мільйонів гривень. Наразі протягом останніх дев’яти місяців, під час яких діє новий проект, на підключених до Центральної бази даних майданчиках відбулося 1 200 прозорих аукціонів, на які зареєструвалися більше 400 учасників. Отриманий прибуток складає майже 300 млн. грн., у тому числі 13 млн. грн. сплачено клієнтами онлайн-платформи ТБ «Українська енергетична біржа».

Відповідно до діючих норм, в обов’язковому порядку на торги Prozorro.Sale виставляються великі лоти з кругляку вільхи, ціна яких перевищує 200 тис. грн. При цьому вартість одного кубометру деревини цієї породи в середньому складає 1 200 грн.

Продам кругляк вільхи на вигідних умовах на майданчику sale.ueex.com.ua

Починаючи з 2016 р. найкращі фахівці електронного майданчика ТБ «Українська енергетична біржа» докладають масу зусиль для того, щоб процес купівлі-продажу державного майна відбувався чесно, без старих корупційних схем та незаконних відкатів. Усього за цей час на аналогічних платформах відбулося 318 тис. онлайн-аукціонів, які в сукупності поповнили бюджет нашої країни на 30 млрд. грн.

Зважаючи на беззаперечний успіх прозорих торгів необробленою деревиною, зокрема кругляком вільхи, влада почала перегляд діючих нормативів. Вже зараз можна впевнено сказати, що зовсім скоро усі лісоматеріали будуть реалізовуватися на майданчиках Прозорро.Продажі. Також серед запланованих змін – зниження комісії з 1,5 до 0,5%, скасування обов’язкового платежу за реєстрацію, попередня публікація щоквартального графіку запланованих торгів.

Хочете більш детально дізнатися про ціну кругляка вільхи та умови його продажу? Зв’яжіться з нашими консультантами - (044) 337-77-65. Слідкуйте за появою нових лотів на сторінці ТБ «УЕБ» у Facebook, за допомогою E-mail-розсилки та Telegram-боту.