Шукаючи в Інтернеті оголошення «Куплю дуб-кругляк в Івано-Франківську», зверніть увагу на те, що з початку 2020 року у вас є можливість брати участь у чесних та зручних торгах необробленою деревиною на Прозоро.Продажі. Для цього вам потрібно зареєструватися на одному з офіційних майданчиків, наприклад, ТБ «Українська енергетична біржа».

Купівля-продаж кругляка дуба в Івано-Франківську на аукціонах Prozorro.Sale

Наразі в Україні набирає обертів проект по детінізації економіки. Головним механізмом у цьому процесі, який долає корупцію, є електронна система Прозорро.Продажі. Одним із її напрямків стала реалізація необробленої деревини на публічних онлайн-аукціонах.

Такі торги стартували з 01.02.2020 року і допомагають контролювати цільовий обіг важливого для країни ресурсу не тільки відповідними органами, а й звичайними громадянами. До процесу подолання корупції у сфері зеленого бізнесу долучили карту планових рубок та електронний реєстр заготівлі деревини.

У зв’язку з цим лісові господарства можуть продати дуб-кругляк в Івано-Франківську за ціною, що дорівнює ринковій. Це стосується і великих лісозаготівельних компаній по всій країні. Відтепер всі вони працюють на рівних умовах за чесними правилами через систему Прозорро.Продажі.

Якщо на торги за прямими договорами стороннім особам можна було вплинути, то аукціони з продажу необробленої деревини на електронних майданчиках на зразок ТБ «УЕБ» є повністю публічними. Під час їх проведення формується конкурентна ринкова ціна на лісоматеріали. А всі дані про переможців та про лоти знаходяться у відкритому доступі для кожного громадянина.

Тож подавати оголошення «Продам дуб-кругляк в Івано-Франківську» чи в інших містах України для представників зеленого бізнесу найвигідніше з допомогою майданчиків електронної системи Прозорро.Продажі.

Ціни на дуб-кругляк в Івано-Франківську на майданчику ТБ УЕБ

На майданчику Торгової біржі «Українська енергетична біржа» ви можете купити дуб-кругляк в Івано-Франківську від таких лісових господарств:

  • Гринявське;
  • Коломийське;
  • Осмолодське;
  • Турківське;
  • Вигодське;
  • Рогатинське;
  • Кутське та ін.

Поки що активно діє тільки експериментальний проект, що передбачає продаж необробленої деревини у великих обсягах – від 150 куб. м. в одному лоті. Ціна на нього має стартувати від 200 тис. грн. Сировина у менших об’ємах продовжує реалізуватися на звичайних біржових торгах. Але надалі планується повністю перевести продаж лісоматеріалів на прозорі аукціони, оскільки боротьба з тіньовим ринком продовжується, а деревина є надзвичайно цінним і прибутковим ресурсом для країни.

Публікувати лоти у системі Прозорро.Продажі можуть тільки зареєстровані користувачі майданчика ТБ «Українська енергетична біржа». Якщо ви покупець, то вам слід знати, що ціна на дуб-кругляк в Івано-Франківську чи в іншому регіоні України стартує від 550 грн. за м. куб. і може досягати суми в кілька тисяч залежно від виду і класу якості.

Реєструючись на сайті sale.ueex.com.ua, ви зможете скористатися нашими додатковими функціями: Email-розсилка з актуальними аукціонами та миттєві сповіщення про торги, які надсилатиме вам Telegram-бот.