Пиловник – це круглі колоди і кряжі різних порід деревини, що використовуються в якості сировини в лісопильному виробництві. Такі лісоматеріали зараз реалізуються у великих обсягах на електронних аукціонах системи Прозорро.Продажі.

Куплю пиловник дуба у системі Prozorro.Sale

Чому купувати дуб-пиловник чи іншу деревину на онлайн-аукціонах Прозорро.Продажі – це зручно та вигідно? Головною перевагою таких торгів є відкритість усієї інформації: компанія-організатор, обсяги та цільове призначення, дата проведення, бюджет. Ці дані доступні абсолютно для кожного громадянина, вони знаходяться у ЦБД. У разі необхідності можна їх перевірити чи оскаржити, якщо були виявлені якісь порушення.

Також, відповідно до нової Постанови Кабміну № 1178, інформація про кожен аукціон з продажу необробленої деревини в Україні передається до єдиного електронного обліку деревини, що був створений нещодавно.

Лоти лісу на Прозорро в обов’язковому порядку розміщують великі лісгоспи з доходом від 10 млн. грн. на рік. Обсяги деревини мають стартувати від 150 м³, а вартість має бути не меншою, ніж 200 тис. грн.

Плюсами реалізації лісоматеріалів у системі Prozorro.Sale є також те, що під час онлайн-торгів визначається конкурентна ринкова ціна на сировину, а продавцям не потрібно витрачати кошти на залучення потенційних покупців. Для розширення масштабів збуту товару їм потрібно зареєструватися на акредитованому електронному майданчику, приміром, ТБ «Українська енергетична біржа».

Отже, справедливе функціонування ринку необробленої деревини, контроль за використанням сировини, чесна конкуренція на торгах – усе це розвиває сферу зеленого бізнесу та збільшує надходження до держбюджету.

Ціна на суху дошку дубову пиловник на майданчику ТБ УЕБ

Один кубічний метр пиловника дуба на майданчику ТБ «Українська енергетична біржа» може коштувати від 700 до кількох тисяч гривень. Ціна залежить від породи та класу якості лісоматеріалів.

Процедура електронного аукціону є зручною як для користувачів з досвідом, так і для новачків у системі Прозорро.Продажі. Реалізації необробленої деревини у такий спосіб є економічно ефективною та об’єктивною. Усі охочі можуть долучитися до публічних торгів у повністю незалежній системі. Варто тільки попередньо зареєструватися на майданчику ТБ «Українська енергетична біржа», який офіційно допущений до роботи з Прозорро.Продажі.

Зручний у користуванні та пошуку потрібних аукціонів сайт sale.ueex.com.ua пропонує своїм клієнтам також скористатися Email-розсилкою та Telegram-ботом, де ви маєте можливість відсортувати потрібні торги та отримувати миттєві сповіщення про їх проведення.

Ви завжди можете отримати консультацію від наших фахівців за телефоном гарячої лінії (044) 337-77-65. Також підписуйтеся на офіційну сторінку майданчика ТБ «Українська енергетична біржа» у Facebook та на наш YouTube-канал. Там ви можете знайти новини у сфері публічних аукціонів та інструкції з використання системи Прозорро.Продажі.