«Продам дуб-кругляк у Житомирі та інших містах України» - один з найпопулярніших запитів в Інтернеті серед користувачів, що працюють у деревопереробній галузі. Раніше для того, щоб купити сировину у достатньому обсязі, потрібно було налагоджувати тісні зв’язки з керівництвом лісгоспу або свідомо погоджуватися на неприйнятні умови. Зараз все, що вам потрібно – комп’ютер та стабільне з’єднання з глобальною мережею.

Досить публікувати оголошення «Куплю дуб-кругляк у Житомирі» на сайтах безкоштовних оголошень. Просто зараз реєструйтеся на електронному майданчику ТБ «Українська енергетична біржа» та беріть участь у чесних аукціонах!

Як купити дуб-кругляк у Житомирі або будь-якій іншій області – нові правила продажу необроблених лісоматеріалів

Заготівля та продаж лісу – надзвичайно перспективний напрямок економіки країни, який потребує комплексного підходу до розв’язання низки існуючих проблем. Ліси займають щонайменше 15% території нашої держави – за запасами деревини ми посідаємо шосте місце серед країн Євросоюзу. Зокрема кругляк дуба, купити який у м. Житомир та інших регіонах України ви можете на майданчику sale.ueex.com.ua, широко використовується в будівництві, промисловості, сільському господарстві, транспортній сфері. Лише за офіційними даними протягом 2019 р. за прибуток від реалізованої сировини вітчизняні лісгоспи перерахували до держбюджету більше 15 млрд. грн., з них 3 млрд. грн. щороку сплачуються у вигляді податків і зборів.

Раніше дуб-кругляк у Житомирі та інших містах продавався без проведення торгів – сторони просто підписували договір, у якому часто зазначалася неправдива інформація. Нерідко покупці отримували неякісну сировину, адже лісгоспи для отримання більшого доходу збували навіть неліквідні лісоматеріали. Аукціони на Prozorro.Sale допомагають уникнути штучного завищення собівартості. Також, відгукнувшись на оголошення «Продам кругляк дубу у м. Житомир», ви не купите «кота в мішку», адже у описі лотів вказується уся необхідна інформація.

Продам дуб-кругляк у Житомирі або іншому регіоні на електронному майданчику sale.ueex.com.ua

Лише у 2020 р. в системі Прозорро.Продажі відбулося 1 200 онлайн-аукціонів. Більше 400 учасників змагалися за можливість купити кругляк дубу, сосни, буку, ялини у Житомирі та інших містах України за його реальною ринковою ціною. Завдяки цьому держбюджет вже поповнився на 296 млн. грн. З них більше 13 млн. грн. за придбані лісоматеріали сплатили клієнти майданчика ТБ «Українська енергетична біржа».

Поки що на сайті sale.ueex.com.ua купити дуб-кругляк з м. Житомир чи іншого регіону ви можете лише великими обсягами – від 150 кубометрів. Однак, зважаючи на перспективність проекту, влада планує розширити встановлені обмеження. Тож у найближчому майбутньому уся необроблена деревина в Україні буде реалізовуватися виключно через майданчики Прозорро.Продажі.

Якщо вас цікавить, де можна придбати дуб-кругляк у Житомирі чи будь-якій іншій області, чесно, відкрито та без корупції – звертайтеся до фахівців нашого майданчика за телефоном (044) 337-77-65. Отримувати актуальну інформацію про появу нових аукціонів зручно, підписавшись на Email-розсилку або Telegram-бот ТБ «УЕБ».