Продаж сухостою, як і іншої деревини, з ініціативи Міністерства енергетики і захисту довкілля відтепер відбувається в режимі онлайн на аукціонах системи Прозорро.Продажі.

Взяти участь у них можна, зареєструвавшись на акредитованому майданчику, наприклад, ТБ «Українська енергетична біржа». Тут ви знайдете лісоматеріали найрізноманітніших порід, сортів та класів якості для будь-яких потреб.

Куплю брус сухостою на аукціонах у системі Prozorro.Sale

Постійні скарги та скандали довкола механізму реалізації необробленої деревини спонукали уряд шукати альтернативний вихід із цієї ситуації. На допомогу прийшли відкриті аукціони у системі Прозорро.Продажі, що стали зразком чесних економічних відносин продавців і покупців.

Публічний продаж лісу в Прозоро та електронний облік заготовленої деревини виводять вітчизняну лісову галузь з тіні та урівноважують ринкову ціну на сировину.

Згідно із затвердженою Кабміном Постановою № 1178 купівлі-продаж необробленої деревини, зокрема сухостою сосни, проводиться на електронних аукціонах. Для їх проведення як продавці, так і покупці, мають пройти швидку процедуру реєстрації на офіційному майданчику Прозорро.Продажі на зразок ТБ «Українська енергетична біржа».

Значні партії лісоматеріалів об’ємом від 150 куб. м. та вартістю від 200 тис. грн. на обов’язковій основі реалізуються великими лісовими господарствами. Якщо дохід організації, що представляє зелений бізнес, складає від 10 млн. грн., вони повинні продавати у системі Prozorro.Sale мінімум 25% від місячної заготівлі сировини.

Деревина, яка засохла через певні кліматичні умови називається сухостоєм. Для його профілактики проводять своєчасне чищення лісу від старих та пошкоджених дерев. Наразі не існує закону про вирубку сухостою в Україні, але все ж проводяться регулярні рубки, після чого такий матеріал повинен бути вивезений, бо він є вогненебезпечним. Надалі таку сировину можна використовувати при виготовленні паливних пелет чи для інших промислових потреб.

Куплю сухостій за вигідними умовами на майданчику ТБ УЕБ

Для того, щоб продавець ще швидше та ефективніше реалізував свій товар, потрібно якомога повніше та точніше надати всю інформацію про нього. На аукціонах по лісу зростають шанси зацікавити потенційних покупців, коли лот сформований так, що до його складу входить деревина одного сорту, породи та класу якості. Ще кращим буде підбирати колоди однакової довжини та діаметру.

Купити дошки сухостою чи будь-яку іншу необроблену деревину через майданчик Торгової біржі «Українська енергетична біржа» – це зручно та надійно. Клієнти нашої платформи задоволені сервісом та якісною технічною підтримкою. Персональні менеджери готові надати вам допомогу на будь-якому етапі торгів. Телефонуйте на гарячу лінію (044) 337-77-65.

Ви ніколи не проґавите важливий аукціон, якщо підключите наш Telegram-бот та регулярну Email-розсилку. Новини щодо продажів необробленої деревини читайте на сторінці ТБ «УЕБ» у Facebook.