До переліку вітчизняних та міжнародних видань та ресурсів, що публікують котирування цін енергоресурсів Української енергетичної біржі долучився ЦЕНЗОР.НЕТ. Так ресурсом було запущено новий аналітичний розділ БІРЖА на якому доступні актуальні котирування цін на природний та скраплений газ, що склалися за результатами торгів на Українській енергетичній біржі.

Оперативна інформація про реальний ринковий рівень цін на енергоресурси та природний газ стає все більше затребуваною в суспільстві. Українська енергетична біржа є централізованою платформою формування ринкових цін та надійним джерелом інформації про їх рівень. Особливої актуальності питання вартості природного газу набуває в ситуації, коли цінові пропозиції на газ для промислових споживачів стають нижчими, ніж ціна газу для населення встановлена в Постанові КМУ від 19 жовтня 2018 р. № 867.

ЦЕНЗОР. НЕТ - український новинний інтернет-портал, заснований в 2004 році, займає вагоме місце серед засобів масової комунікації України і входить в рейтинг "ТОП-25" в групі" ЗМІ і періодика "України.

Українська енергетична біржа – провідна товарна біржа України на якій здійснюється торгівля енергоресурсами (природний газ, скраплений газ, нафтопродукти, вугілля тощо) та формуються ринкові цінові індикативи (котирування).