3 квітня у системі Прозорро.Продажі відбулися торги за нежитлову будівлю у столиці на Московській 19/1. На малу приватизацію об’єкт у понад 600 кв.м. виставив департамент комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради.

Про те, що лот покупців зацікавив, свідчив той факт, що на аукціон прийшло аж 53 учасники. Така кількість покупців сприяла не лише здоровій конкуренції на торгах, а й наповненню бюджету міськради. За результатами аукціону переможець, котрий працював на електронному майданчику ТБ "Українська енергетична біржа", сплатить за нежитлову будівлю доступну для нього вартість у понад 35 млн грн. А це майже у 7 разів більше, ніж була початкова ціна лота. Тож бюджет столиці отримає понад 30 млн грн додаткових коштів.

"Електронний майданчик ТБ "Українська енергетична біржа" вітає свого клієнта – переможця у торгах за нежитлову будівлю у Києві. Сподіваємося, що така вагома інвестиція, досить швидко та успішно зміцнить бізнес учасника. Наші вітання і Київській міській раді, адже завдяки успішному аукціонові бюджет отримав суттєве наповнення.

Менеджери УЕБ готові і надалі якісно та повноцінно консультувати усіх учасників торгів. Щоб організатори отримували ринкову ціну за виставлений лот, а учасники придбавали необхідні для розширення їхнього бізнесу об’єкти. І головне, що все це можна робити з дому, дистанційно та безпечно", - говорить голова Біржового комітету ТБ "УЕБ" Олексій Дубовський.