Сьогодні, 18 вересня, відбувся аукціон з продажу електричної енергії за середньостроковими двосторонніми договорами. ВП "Енергоатом-Трейдинг" ДП "НАЕК "Енергоатом" реалізував 110 450 Мвт.год. базового навантаження. За результатами аукціону середньозважена ціна склала 1 235 грн. Термін постачання електроенергії визначений з 01.10.2020 по 31.12.2020 року. Загальна вартість продажу склала 136,4 млн. грн.

Торги були продовжені та тривали 1,5 години. Після прийняття однієї з зустрічних пропозицій ціна була підвищена у 57 кроків. У вартісному обсязі зростання склало 7,18 млн. грн.

Особливістю цього аукціону є продаж неподільного пакета лотів - по 50 лотів, з періодом до 6 місяців та обмежений 31 грудня 2020 року. Право на купівлю електроенергії за двосторонніми договорами пакетами лотів мають учасники, які купують електроенергію виключно для власного споживання.

"Успішна реалізація всього виставленого обсягу електроенергії на біржі забезпечила переможцю до кінця року отримання електроенергії базового навантаження від надійного державного постачальника за ринковою ціною. Українська енергетична біржа вітає переможця аукціону - Полтавський ГЗК, та запрошує учасників ринку брати активну участь у наступних аукціонах, гарантуючи професійний супровід на кожному етапі їх проведення. " — підсумував результати аукціону Генеральний директор УЕБ Олександр Коваленко.

Також повідомляємо, що в понеділок, 21 вересня, відбудеться наступний аукціон з продажу пакетів лотів з періодом постачання у листопаді-грудні 2020 року обсягом 25 лотів.