Енергоатом-Трейдинг продовжує успішну реалізацію електроенергії на ТБ "Українська енергетична біржа". Вчора, 7 травня, на електронному майданчику відбувся черговий аукціон з продажу електроенергії, на якому Енергоатом-Трейдинг реалізував весь обсяг, що був виставлений на аукціон — 216 тис. МВт.г базового навантаження. Період постачання електроенергії визначено з 14 по 31 травня 2020 року.

За результатами аукціону середньозважена ціна склала 1 059,28 грн./Мвт-год, що у порівнянні з попереднім аукціоном нижче на 13%. Загальна вартість реалізованої електроенергії становить майже 229 млн. грн.

Аукціони з продажу електроенергії за ринковими цінами від Енергоатом-Трейдинг для багатьох компаній відкривають доступ до дешевої електричної енергії від найбільшого її виробника в Україні. Переможцями цього аукціону стали 9 компаній.

"Черговий успішний аукціон продемонстрував високу активність учасників ринку, що зацікавлені в купівлі електроенергії від Енергоатому. Ми вітаємо зростання обсягів торгівлі електроенергією, це дозволить поліпшити ситуацію, що склалася сьогодні на ринку електроенергії, та збалансувати ціни. Запрошуємо брати активну участь у торговому процесі та гарантуємо професійний супровід на кожному етапі проведення аукціонів" - зазначив Генеральний директор ТБ "Українська енергетична біржа" Олександр Коваленко.