Сьогодні, 28 листопада тимчасово виконуючий обов’язки Голови Державної служби геології та надр України Олег Кирилюк та голова біржового комітету ТБ "Українська енергетична біржа" Олексій Дубовський підписали договір, згідно якого Державна служба вноситиме лоти з продажу дозволів на користування надрами через електронний майданчик ТБ "Українська енергетична біржа".

Договір був підписаний під час "воркшопу", який було присвячено обговоренню нової процедури проведення зазначених аукціонів шляхом електронних торгів, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України №848 від 17.10.2018р. Захід було організовано спільно Американською торговельною палатою в Україні та Асоціацією газовидобувних компаній України.

"Наш електронний майданчик sale.ueex.com.ua є абсолютним лідером за обсягами продажів серед майданчиків системи Прозорро.Продажі, де реалізував активів на загальну суму понад 1,1 млрд. грн. Крім того, більшість учасників нафтогазового ринку України вже тривалий час продають та закуповують енергоресурси саме на нашій електронній платформі. Залучивши такого досвідченого Оператора, Державна служба геології та надр України може розраховувати на підвищення ефективності реалізації дозволів, оскільки ми маємо досвід роботи не лише з вітчизняними профільними підприємствами, а й з представниками інших держав, які зацікавлені інвестувати свої кошти в нашу державу", - зазначив голова біржового комітету ТБ "Українська енергетична біржа" Олексій Дубовський.