Восени минулого року уряд ухвалив рішення про обов’язкову реалізацію великих партій деревини в Прозорро.Продажі на онлайн-аукціонах. У зв’язку з цим продаж лісу з 01 лютого 2020 року від лісгоспів, що отримують у рік від 10 млн. грн. доходу, проходить на акредитованих майданчиках, таких як ТБ «Українська енергетична біржа».

Купівля-продаж лісу на аукціонах Prozorro.Sale

Чесність процесу купівлі-продажу при мінімальних затратах зусиль і коштів – ось сучасні тенденції реалізації державних активів, зокрема необробленої деревини.

Успішно долаючи корупцію, система Прозорро.Продажі працює з 2016 року у багатьох галузях: земельні ділянки, права та вимоги за кредитами, мала приватизація, нерухомість, транспорт. Тепер до прозорих аукціонів долучилися і лісові господарства України. Щомісячно вони реалізують мінімум 25% своєї продукції за допомогою чесних та зручних торгів у режимі онлайн.

За 9 місяців електронних продажів лісу в Україні дохід для галузі лісництва склав близько 300 млн. грн. Учасники аукціонів від майданчика Торгової біржі «Українська енергетична біржа» сплатили вітчизняним лісгоспам за необроблену деревину більше 13 млн. грн.

Зрозумівши, що даний напрямок є надзвичайно перспективним, влада Закарпатської області вирішила перевести у систему Прозорро.Продажі абсолютно всі операції з реалізації лісоматеріалів. Це забезпечить повну відкритість торгів та інформації щодо них. У майбутньому влада планує перевести всі угоди між лісгоспами та деревообробними компаніями на публічні аукціони.

Продаж лісу та ціна на деревину на майданчику ТБ УЕБ

Які породи дерева користуються найбільшою популярністю на публічних аукціонах майданчика ТБ «Українська енергетична біржа»? Насамперед це хвойні і листяні лісоматеріали, такі як сосна, ялина, дуб, вільха, верба. Їх продають у вигляді колод, брусів чи дощок різної довжини та діаметру.

Зареєструвавшись на майданчику sale.ueex.com.ua, ви можете здійснювати продаж лісу великими партіями: об’ємом від 150 куб. м. та вартістю, що дорівнює або перевищує 200 тис. грн. Такі масштабні лоти реалізуються виключно у системі Прозорро.Продажі. Однак деякі лісгоспи продають необроблену деревину різних обсягів теж у даний спосіб, адже це економічно вигідно для розвитку галузі та приносить стабільний дохід у їхній бюджет.

Продаючи ліс за ціною, що відповідає ринковій, на прозорих аукціонах, представники зеленого бізнесу отримують регулярний дохід та постійних покупців.

Якщо ви теж бажаєте реалізувати ліс-кругляк чесно та прозоро, ставайте клієнтом майданчика ТБ «Українська енергетична біржа». Наші експерти завжди готові прийти вам на допомогу, якщо у вас виникли труднощі. Телефонуйте на номер гарячої лінії (044) 337-77-65.

До ваших послуг регулярна Email-розсилка з актуальними аукціонами та зручний Telegram-бот, що відсортує торги за вашим бажанням. Якщо вас цікавлять останні новини у сфері продажу державних активів, підписуйтеся на сторінку ТБ «УЕБ» у Facebook.