23.03.2016 р. м. Київ

У вівторок, 22 березня 2016 року на торговому майданчику ТБ "Українська енергетична біржа" пройшли чергові торги нафтопродуктами виробництва ПАТ "Укргазвидобування". Всього на торги було виставлено 6 020 тонн нафтопродуктів. У підсумку денної торгової сесії було реалізовано 5 095 тонн нафтопродуктів на загальну суму 77,832 млн грн на базисі поставки EXW Шебелинське ВПГКН з типом відвантаження – автотранспорт та залізниця.

За результатами торгів на торговому майданчику УЕБ, експертами біржі відзначається підвищений попит на дизельне паливо та бензини марок А-92 та ін. Як повідомляє Українська енергетична біржа, рівень попиту за майже всіма нафтопродуктами за всіма видами відвантажень оцінюється як нижче середнього через надходження на внутрішній ринок дизельного палива російського виробництва, що значно вплинуло на баланс ринку.

«Рівень попиту на внутрішньому ринку залишається на низькому рівні, а тому бідь-який додатковий обсяг пропозиції суттєво впливає на ціноутворення. На початку поточного тижня з’явилася інформація про те, що дизельне паливо російського виробництва знову допускається на наш внутрішній ринок, тож реакція ринку доволі прогнозована – зниження цін та послаблення попиту на біржі», - сказав Генеральний директор Української енергетичної біржі Олександр Коваленко.

Довідково: Торги енергоресурсами ПАТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" на торговому майданчику Української енергетичної біржі проводяться щовівторка на регулярній основі. У торгах приймають участь одні з найбільших трейдерів внутрішнього ринку.

---

Прес-служба УЕБ
тел.: (044) 232-14-31, E-mail: press@ueex.com.ua