30.03.2016 р. м. Київ

У вівторок, 29 березня 2016 року на торговому майданчику ТБ "Українська енергетична біржа" пройшли перші успішні біржові торги нафтопродуктами стандарту Евро-4, виробництва ПАТ "Укргазвидобування". Всього на торги було виставлено 2 190 тонн нафтопродуктів. У підсумку біржової торгової сесії було реалізовано 1 120 тонн нафтопродуктів на загальну суму понад 16,505 млн грн на базисі поставки EXW Шебелинське ВПГКН з типом відвантаження – автотранспорт та залізниця.

За результатами торгів на торговому майданчику УЕБ, експертами біржі відзначається високий попит на бензини марок А-92 та ДЕПБК стандарту Евро-4, що дозволило реалізувати весь запланований обсяг. За результатами торгів бензином державній компанії Украгазвидобування вдалося додатково заробити понад 1 млн грн порівняно з результатами біржових торгів минулого вівторка.

"Чим якісніший ресурс продається, тим вищий попит на нього спостерігатиметься у споживачів. Бензин підвищеного стандарту якості є дуже затребуваним на українському ринку і користуватиметься ним і надалі через те, що українські споживачі бажають використовувати якісне паливо", - сказав Генеральний директор Української енергетичної біржі Олександр Коваленко.

Довідково: Торги енергоресурсами ПАТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" на торговому майданчику Української енергетичної біржі проводяться щовівторка на регулярній основі. У торгах приймають участь одні з найбільших трейдерів внутрішнього ринку. УГД повідомляло, що в березні переходить на випуск бензинів Євро-4. Дизельне паливо стандарту Євро-4 компанія зможе виробляти з вересня 2016 р.

---

Прес-служба УЕБ

тел.: (044) 232-14-31, E-mail: press@ueex.com.ua