13.04.2016 р. м. Київ

У вівторок, 12 квітня 2016 року на торговому майданчику ТБ "Українська енергетична біржа" пройшли торги нафтопродуктами виробництва ПАТ "Украгазвидобування".

На торги було виставлено 4 208 тонн нафтопродуктів на загальну суму 51 млн грн. на базисі поставки EXW Шебелинське ВПГКН, Яблунівське ВПГ та ГПУ "Львівгазвидобування" а відвантаження – автотранспортом або залізницею.

За результатами торгів, найбільше зростання ціни спостерігалося по позиції Продукт високоароматизований установки каталітичного риформінгу з відвантаженням залізницею – під час торгів за лоти по даній позиції, учасники зробили 127 цінових кроків. По позиціях бензину А-92 Євро класу з відвантаженням залізницею та автотранспортом учасники зробили 199 та 99 цінових кроків відповідно. Зауважимо, що весь обсяг по перерахованих вище позиціях було повністю реалізовано. Додатковий дохід УГВ на електронних біржових торгах нафтопродуктами склав 1,8 млн грн.

Довідка: Торги енергоресурсами ПАТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" на торговому майданчику Української енергетичної біржі проводяться регулярно. У торгах приймають участь одні з найкрупніших трейдерів внутрішнього ринку.

Також 12 квітня 2016 року, на ТБ "Українська енергетична біржа" пройшов комерційний аукціон № 40СГ-УЕБ з продажу скрапленого газу ПАТ «Укргазвидобування». На торги заявилося 39 компаній-учасників.

За підсумками аукціону було реалізовано 5 117 т. скрапленого газу. Під час аукціону найбільший інтерес, прогнозовано, спостерігався на автомобільні партії сировини. Ціна в ході торгів виросла на 104 кроки. Також вперше був проданий бутан технічний, який УГВ почала виробляти з березня. Перша партія бутану принесла компанії додаткові майже 3 млн грн.

За результатами укладених контрактів, максимальна ціна на скраплений газ зафіксувалася на позначці в 9 818,83 грн./т на автомобільні партії.

---

Прес-служба УЕБ
тел.: (044) 232-14-31, E-mail: press@ueex.com.ua