Вчора, 14 червня, на Українській енергетичній біржі відбувся аукціон з продажу електричної енергії, де ініціатором виступив ВП "Енергоатом-Трейдинг" ДП "НАЕК "Енергоатом", який реалізував 92% від виставленого обсягу.

Компанія виставила на продаж базовий тип навантаження та блочні позиції різного терміну постачання. За результатами аукціону середньозважена ціна базового навантаження сформувалася на рівні від 1 187,04 до 1 239,30 грн/МВт-год.

Аукціон викликав підвищену увагу серед учасників ринку. Торги багаторазово продовжувалися, а учасники ринку охоче торгувались під час торгів. В результаті аукціону було визначено 26 переможців.

«Результати аукціону продемонстрували наявність високої конкуренції та значний інтерес учасників ринку до аукціонів з продажу електроенергії. Зростання кількості переможців відображає зацікавленість учасників щодо торгів та довіру до ринкових цін на ринку двосторонніх договорів. Українська енергетична біржа, як надійний майданчик, забезпечує усім учасникам рівний доступ до аукціонів» – прокоментував Генеральний директор УЕБ Олександр Коваленко.