II ЕНЕРГЕТИЧНИЙ КОНГРЕС

Київ, 02 червня 2017 року. – У вівторок 30 травня в Києві, в Fairmont Grand Hotel Kyiv, відбувся II Енергетичний Конгрес, який зібрав понад 300 представників світового і українського енергетичного співтовариства, провідних експертів ринку, інвесторів, представників Єврокомісії та профільних міністерств.

Учасники обговорили основні складові Енергетичної стратегії України 2035, реформу ринку електроенергії, можливості відновлюваної енергетики, а також перспективи нафти і газу.

Серед спікерів Конгресу в цьому році були такі відомі бізнесмени, державні та громадські діячі, як Максим Тимченко, генеральний директор ДТЕК; Наталія Бойко, заступник міністра енергетики та вугільної промисловості з питань європейської інтеграції; Йоханнес Баур, перший радник представництва ЄС в Україні; Хосе-Мануель Ернандес, перший секретар делегації ЄС в Україні; Іван Плачков, президент Всеукраїнської Енергетичної Асамблеї, Юлія Ковалів, керівник Офісу Національної інвестиційної ради при Президентові України; Мурат Дурак, генеральний директор, власник ENERMET; Йоахім Фурлендер, генеральний директор FLAIR Holding GmbH, Fuhrlaender GmbH & Co KG; Андрій Конеченков Глава Правління УВЕА, віце-президент WWEA.

"Закон про ринок електроенергії дасть можливість Україні стати по-справжньому незалежною і енергоефективною країною", - зазначив Максим Тимченко, генеральний директор компанії ДТЕК.

"Затверджено фінальний драфт нової Енергетичної стратегії України до 2035 року: "Безпека, енергоефективність, конкурентоспроможність", втілення якої відкриває для України своєрідний #енергетичнийбезвіз", - сказала Наталія Бойко, заступник міністра енергетики та вугільної промисловості з питань європейської інтеграції.

"Україна має всі можливості, щоб змінити енергетичний вектор розвитку своєї економіки в бік екологічно чистої, безпечної і дешевої енергії", - підкреслив Андрій Конеченков, Голова Правління УВЕА, віце-президент WWE.

Організатор – Nobles Fortune

Генеральний партнер - ДТЕК

Офіційний партнер - Донбасенерго

У тісній співпраці з Українською Вітроенергетичною Асоціацією та Всеукраїнською Енергетичною Асамблеєю

а додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь до Юлії Іванюхи за тел. (044) 221 53 17 або електронною поштою jivanukha@noblesfortune.com

Про компанію Nobles Fortune

Nobles Fortune - консалтингова компанія, яка спеціалізується на створенні комунікаційних платформ та є провідним експертом у проведенні ділових заходів для перших осіб бізнесу та уряду. Місія компанії - створювати додану вартість для економіки України через формування професійних співтовариств.

Про компанію ДТЕК

ДТЕК - найбільший енергетичний холдинг України з активами у видобутку вугілля, генерації і дистрибуції електроенергії, альтернативній енергетиці та видобутку природного газу. Забезпечує електроенергією і теплом 3,3 мільйона побутових споживачів і більш 82,5 тисяч промислових підприємств.

З моменту заснування у 2005 році, компанія ДТЕК в 3 рази збільшила обсяги видобутку вугілля, в 4 рази наростила виробництво електроенергії, а передачу електроенергії - в 5 разів. Ввела в експлуатацію найглибшу в Україні газову свердловину (6750 м) і є найбільшим видобувачем природного газу серед приватних компаній.

Про компанію Донбасенерго

Донбасенерго - сучасна енергогенеруюча компанія, стратегія розвитку якої передбачає успішну інтеграцію інновацій в традиційне виробництво. Компанія працює в сегменті теплової генерації і є активним учасником процесу реформування енергетики, покликаного забезпечити виконання Україною взятих на себе зобов’язань як члена Енергетичного співтовариства. У числі пріоритетів ПАТ «Донбасенерго» - технічне переоснащення і забезпечення відповідності бізнес-процесів вимогам міжнародних стандартів в сфері управління якістю, охорони навколишнього природного середовища, охорони праці та промислової безпеки, інформаційної безпеки та інших.