Ціна за енергетичну одиницю електричної енергії визначається попитом на ринку. Визначення ціни продажу здійснюється продавцем з урахуванням дотримання ринкових принципів ціноутворення та у сукупності з складовими економічної доцільності. Учасники ринку отримали можливість здійснювати купівлю-продаж електричної енергії, за умови укладання всіх необхідних договорів, передбачених Правилами ринку. Закуповуючи графіки постачання електричної енергії на бiржі, учасник може отримати найбiльш вигiдну для нього цiну за рахунок високої лiквiдності та широкого кола учасників. Загальновизнаною є практика, згідно з якою ринок «довгих» двосторонніх контрактів є найдешевшим і орієнтиром для всіх інших ринків.

Цінові індикативи на оптовому ринку електричної енергії формується на основі середньозважених цін ТОВ «УЕБ» по відношенню до періоду постачання, типу графіку, торгової зони та напрямку проведення аукціонів.

Нашим завданням є встановлення прозорих цінових індикативів, що формуються ринковими конкурентними методами. Аукціони в електронній формі дають можливість доступу до інформації одночасно всім учасникам ринку електроенергії та допомагає зменшити маніпуляції в сфері енергетики.

Напрямки проведення аукціонів на УЕБ

Зворотній зв’язок

ТОВ «УЕБ» постійно прагне знаходитися в тісному діалозі з учасниками, з метою швидкого реагування на вимоги та потреби ринку. На даний момент сторінка працює у тестовому режимі. Просимо інформувати нас про всі ваші пропозиції чи зауваження щодо роботи сайту на електронну адресу [email protected].

Результати аукціонів з продажу електричної енергії

Завантажити у MS Excel
 
Номер аукціону Тип аукціону Вид позиції Торгова зона Період відпуску Графік продажу Кількість лотів Реалізований обсяг, МВт.г Середньозважена ціна/коефіцієнт, грн./МВт.г Мінімальна ціна/коефіцієнт, грн./МВт.г Максимальна ціна/коефіцієнт, грн./МВт.г
Скористайтесь фільтром даних для перегляду результатів.