ТОВ "ДТЕК
Трейдінг" на електронних біржових торгах пропонує реалізувати вугільну продукцію, загальним обсягом 1,45 млн. тонн

Комплаєнс-анкета

Договір

Щодо укладення договору


ДП "Держвуглепостач" на електронних біржових торгах пропонує реалізувати вугільну продукцію, загальним обсягом 80 тис. тонн


Договір

Електронні біржові торги з продажу вугільної продукції проводяться в Програмному продукті "Біржова електронна торгова система" (ПП БЕТС) відповідно до Правил біржової торгівлі на ТБ "Українська енергетична біржа" та Регламенту проведення електронних біржових торгів на ТБ "Українська енергетична біржа".

Брати участь в електронних біржових торгах можуть юридичні особи та фізичні особи-підприємці, що мають таке право згідно з чинним законодавством України, набувши статусу непостійного члена біржі.

Членам Біржі, що бажають прийняти участь в електронних біржових торгах, необхідно до 17 години 00 хвилин 19.07.2017 року подати заявки на купівлю та до 17 години 00 хвилин 19.07.2017 року внести гарантійне забезпечення у розмірі 10 (десять) грн/т., згідно рахунку сформованого в ПП БЕТС.

Торгова сесія проходить з 11 години 00 хвилин до 13 години 00 хвилин 20.07.2017 року. Якщо станом на 13 годину 00 хвилин по якійсь з позицій торги ще тривають, то торгова сесія продовжується до завершення торгів по останньому з лотів/пакету з об’єднаних лотів, по якому відбуваються електронні торги.

Крок ціни - 10 грн.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (044) 35-35-735 або надіславши листа-заявку у довільній формі на e-mail: application@ueex.com.ua.